Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

show
14 listopada
WIELKI FINAŁ
2. edycja


piątek
20:05

powtórka: sobota 15:05

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

W piątek wielki finał 2. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Obie finałowe pary, Ania Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, spędzają ostatnie godziny na treningach, ponieważ wykonają w finale aż po 3 tańce. Jednym z nich będzie freestyle – w którym połączone zostaną różne rodzaje tańca. Ania i Janek zatańczą do miksu przebojów Whitney Houston, a Agnieszka i Stefano do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”.

 

***

 

Absolutny hit wiosennej ramówki, oscarowy format BBC i najchętniej oglądane show Telewizji POLSAT – „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Na parkiecie znów zagości elegancja, czar, szyk i wdzięk w najlepszym wydaniu, a za kulisami będziemy mogli podejrzeć, trud codziennych treningów, bolesnych kontuzji, spektakularnych przemian uczestników i rodzących się uczuć. Kto tym razem sięgnie po Kryształową Kulę i okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd?

 

Jesienią rywalizacja w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozgrzeje widzów do czerwoności. Jak w najlepszym thrillerze, napięcie będzie rosło wraz z kolejnymi odcinkami. Na parkiecie widzowie zobaczą coraz piękniejsze taneczne popisy, którym towarzyszyć będą coraz większe emocje, ale Kryształową Kulę otrzyma tylko jedna z gwiazd. Program który od lat święci triumfy na całym świecie i jest najpopularniejszym i najbardziej utytułowanym show – 11 nagród Emmy, powraca by dać widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki. Wiosną to właśnie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” był najchętniej oglądanym show sezonu, przyciągając co tydzień przed telewizory średnio ponad 3,5 mln widzów. Edycję Telewizji POLSAT doceniła także BBC, bardzo wysoko oceniając zarówno taneczny poziom gwiazd, jak i doskonałą realizację telewizyjną bardzo bliską brytyjskiego oryginału. W jesiennej edycji zobaczymy wiele pięknych kobiet oraz przystojnych mężczyzn, gorących nazwisk z pierwszych stron gazet i portali internetowych, dla których występ w programie, będzie pierwszym spotkaniem z profesjonalnym tańcem towarzyskim. Oto pełna lista uczestników:

 

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz wystąpi w  parze ze Stefano Terrazzino. Wokalista i lider legendarnych Boysów – Marcin Miller zatańczy z Niną Tyrką. Wokalistkę Annę Wyszkoni zobaczymy u boku Jana Klimenta, a aktora Artura Dziurmana – z Waleriją Żurawlewą. Podróżnik Jan Mela zawiruje z Magdaleną Szoszyńską – Michno, a wokalistka Honorata Skarbek pojawi się na parkiecie obok kolejnej nowej tanecznej twarzy w programie - Kamila Kuroczko. Kolejną szansę na końcowy sukces będzie miał Rafał Maserak, który, znów zatańczy z blondynką, tym razem – Marceliną Zawadzką, Miss Polonia 2011. Na parkiecie pojawi się aktorka Marta Wierzbicka z innym tanecznym weteranem Łukaszem Czarneckim. Aktorka Joanna Orleańska wystąpi w parze z Przemysławem Modrzyńskim, a aktor Michał Koterski zatańczy z Janją Lesar. Ostatnie dwie pary „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” stworzą Rafał Maślak – Mister Polski 2014 i tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska oraz aktor Mateusz Banasiuk i tancerka Hanna Żudziewicz.

 

Dla wielu uczestników programu sam udział będzie sporym wyzwaniem. Muszą wykazać się, nie tylko wytrwałością i determinacją w szybkiej nauce tańca, przygotowując co tydzień inną choreografię, ale potrzebują też siły do wielogodzinnych codziennych treningów, odporności na ból i kontuzje. Nagrodą jest niezwykła popularność i ogromne zainteresowanie widzów i dziennikarzy, którzy śledzą każdy krok gwiazd programu. Ale w tym show prócz umiejętności tanecznych liczą się również osobowość i sympatia widzów. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Posiada uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC i sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi m.in. mistrzostwa świata i Europy. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski, wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski, którego nazwisko jest znane i cenione na wszystkich kontynentach. W Chinach i Japonii jest tak samo popularny jak gwiazdy Hollywood. W tym roku już po raz ósmy wygrał UK Open Championship. Czwartym jurorem będzie niezwykle charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym – Andrzej Grabowski, którego widzowie pokochali po wiosennej edycji programu, szczególnie za jego zabawne wierszyki. Program poprowadzą Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

 

Choreografami drugiej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” programu będą Maciej Zakliczyński i Kamila Kajak-Mosejcuk, a wspomagała ich będzie Joanna Szokalska. Dla Telewizji POLSAT show produkuje firma Rochstar.

 

***

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

 

„Dancing with the Stars” może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People’s Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię. „Dancing with the Stars” gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię na całym świecie. W samym USA widownia tanecznego show sięgnęła 25 milionów widzów!

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 272Dodaj nowy wątek
12:19 | 08.11.2014
półfinał
dodał: zeman Odpowiedz
Wielki przekręt, nie łudźcie się że mieliście jakiś wpływ na wynik głosowania. To produkcja decyduje kto ma wygrać. Marcelina jest jedną z nielicznych tu występujących która zaczynała jako zupełny laik taneczny. Aktorzy, piosenkarze mają ciągły kontakt z tańcem z racji wykonywanego zawodu. Dlatego wielkie uznanie dla tej dziewczyny bo w tak krótkim czasie dokonała progresu który realnie zagroził pozostałym rywalką. Na pewno w półfinale na głowę pokonała Agnieszkę i to ona powinna przejść do finału. Gdyby nie założenie że ma wygrać Ania to pewnie i od niej też miałaby lepsze notowania.
22:20 | 07.11.2014
finał
dodał: evelus Odpowiedz
Jestem bardzo poirytowana tym ,że do finału przeszła Agnieszka. Przykro mi to stwierdzić ale skład finału zdradzała poniedziałkowa okładka TeleTygodnia a na niej Agnieszka i Ania z dopiskiem "której kibicuje Jasiek Mela".! Przypadek??
22:30 | 07.11.2014
Odp.: finał
dodał: TOTUS
Trzeba było wysłać więcej SMS-ów a nie robić afera z TeleTygodnia.
21:46 | 07.11.2014
taniec
dodał: olap1235& Odpowiedz
Jak nazywa się piosenka w tym pol finale jak ten ostatni taniec tańczy la ma.Zawadzka jak ta piosenka się nazywa jej ulubiona
20:42 | 10.11.2014
Odp.: taniec
dodał: jaaa
Iris z filmu Miasto Aniołów
21:44 | 02.11.2014
piosenka
dodał: paczka87 Odpowiedz
jak nazywała się piosenka do której tańczyła Ania Wyszkoni 31.10.2014r paso doble - drugi taniec? bardzo proszę o odpowiedź
21:35 | 14.11.2014
Odp.: piosenka
dodał: tony022
do jakij piosenki ania tanczyła dancehall ?
14:13 | 26.10.2014
piosenka
dodał: gabinson22444 Odpowiedz
Jak nazywa się piosenka do której tańczyła Marcelina w 8 odcinku jako ten pierwszy taniec xd a różowej sukience :)))
21:12 | 10.10.2014
jury
dodał: grazyna53 Odpowiedz
Grabowski jako juror beznadziejny jedyne co mu wychodzi to Kiepski
10:25 | 08.10.2014
Taniec z gwiazdami
dodał: hawajska Odpowiedz
gdzie bilet..??
16:15 | 04.10.2014
Piosenka
dodał: izuniaa Odpowiedz
Witam jak nazywała sie piosenka do której Tanczyla Marcelina i rafał z dnia 03.10.2014
12:01 | 12.11.2014
Odp.: Piosenka
dodał: jo (wpisałem przecież nick)
może to? Passenger - Let Her Go
13:41 | 04.10.2014
piosenka
dodał: tojo Odpowiedz
Jak nazywa się piosenka z 2 sezonu, 5 odcinka występu pierwszej pary?
17:41 | 23.09.2014
Piosenka odcinek 3 sezon 2
dodał: Alonso Odpowiedz
Witam. Proszę o pomoc jak nazywała się piosenka, do której w 3 odcinku Dancing with the stars tańczył pasodoble Mateusz Banasiuk ??? Blagam o pomoc ;(((
21:41 | 23.09.2014
Odp.: Piosenka odcinek 3 sezon 2
dodał: patka
"Don't let me be misunderstood" The Animals
22:14 | 23.09.2014
Odp.: Piosenka odcinek 3 sezon 2
dodał: JaJag
Santa Esmeralda starring Leroy Gomez - Don't Let Me Be Misunderstood