Czyja wina?

serial paradokumentalny
NOWY SERIAL


poniedziałek - piątek
13:00

Czyja wina?

Nowy serial paradokumentalny „Czyja wina?”, w którym sędziowie Ewa Makowska i Adam Moskal rozstrzygają kontrowersyjne, międzyludzkie spory. Często problemy z uciążliwym sąsiadem, zdradzającym mężem, czy żoną wydającą nadmierne ilości pieniędzy znajdują swój finał przed obliczem sędziego. Każda ze stron liczy na sprawiedliwy wyrok. Teraz i nasi widzowie będą mogli obserwować przebieg tych intrygujących i emocjonujących rozpraw.

 

W każdym odcinku naszego show prowadzący rozprawę sędzia rozpatrzy trzy różne sprawy, o oddzielnej tematyce. Zobaczymy więc ludzkie dramaty, namiętności i trudne wybory, które mogą dotknąć każdego z nas, naszych bliskich, sąsiadów, przyjaciół czy wrogów. Nie zabraknie wzruszeń, wyznań miłosnych, łez, a nawet bójek! Będziemy świadkami także zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

Przed oblicze wysokiego sądu trafi więc właścicielka salonu kosmetycznego, którą klientka oskarża o spowodowanie oparzeń w trakcie zabiegu depilacji laserowej. Poznamy historię dwóch mężczyzn, którzy zostali uśpieni środkiem dla zwierząt, gdyż wyjątkowo autentycznie odgrywali niedźwiedzie. Sędziowie rozpatrzą również pozew właściciela firmy mleczarskiej przeciwko pracownikowi. Zatrudniony przez niego kierowca porzucił samochód z towarem i naraził firmę na duże straty. Oskarżony twierdzi natomiast, że został porwany przez kosmitów…

 

W rolę sędzi Ewy Makowskiej wciela się Małgorzata Sobol, a sędziego Adama Moskala – Janusz Cichoń. Producentem jest firma Tako Media Sp. z o.o., która jest odpowiedzialna m.in. za seriale paradokumentalne: „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Zdrady”.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 53Dodaj nowy wątek
12:14 | 09.10.2013
SUPER
dodał: m9m9m9 Odpowiedz
NAJLEPSZY SERIAL KOMEDIOWY
21:04 | 08.10.2013
Żenada *(!)
dodał: Anonim Odpowiedz
Ten program to parodia prawdziwego sądu! A przynajmniej kopia Sędzi Anny Marii Wesołowskiej. Poza tym jest wiele różnic które świadczą o braku kompetencji o rzeczywistym sądzie. No ludzie. Wady same się nasuwają. - Gdzie jest biały orzeł, - symbol bogini sprawiedliwości - w logo programu widać zły znak paragrafu. Wystarczy przypatrzeć się. - w mowie końcowej sędzia mówi, że idzie naradzić się celem ogłoszenia wyroku. 1) Wyrok to to nie jest, tylko co najwyżej orzeczenie. 2) Naradzić - ? narada ze samym sobą? 3) Brak protokolanta (!) 4) Świadkowie, gdy występują sąd nie informuje ich o odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań co w rzeczywistym sądzie jest NIEDOPUSZCZALNE. 5) Żaden powód / pozwany nie korzystał z pomocy pełnomocnika - ale to na marginesie. To tyle. Nie mówiąc o licznych błędach o głupim scenariuszu i tego typu sprawach. Oglądam ten serial tylko po to, aby pośmiać się z poziomu inteligencji scenarzystów...
11:50 | 09.10.2013
Odp.: Żenada *(!)
dodał: kuntakinte
Twój komentarz świadczy o tym, że to z Ciebie należy się śmiać. Po pierwsze nie ma orła, bo nie jest to Sąd wydający wyroki w imieniu RP, po drugie w sprawie wydaje się wyrok lub postanowienie (pojęcie "orzeczenie" to pojecie szerokie odnoszące się do wyroków, postanowień czy zarządzeń), po trzecie celem wydania wyroku odbywa się narada |(po zamknięciu rozprawy), po czwarte rzadko w swojej praktyce spotykam się z tym by w sprawach cywilnych sąd przed wysłuchaniem świadka informował o odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań (poza tym, kto powiedział, że jest to sąd, skoro ideą programu jest pariodowanie sądu?), po szóste żadna ze stron w sprawach cywilnych nie musi korzystać z pomocy pełnomocnika profesjonalnego. Pozdrawiam - adwokat, sympatyk programu.
13:05 | 08.10.2013
Nauczycielka
dodał: Misiu92 Odpowiedz
Pani " Nauczycielka " w dzisiejszym odcinku :D
16:54 | 30.09.2013
dlaczego zdjęto powtórkę
dodał: tytus Odpowiedz
dzisiaj, jak zwykle włączyłem o 9.00 tv i zamiast mojego ulubionego programu "Czyja wina?" zobaczyłem Cieślaka i spółkę. przełączyłem, bo nie tego się spodziewałem. Kto podjął taką decyzję, kurcze. nie chce mi się juz tv włączać, bo mi pewnie jeszcze niejeden taki numer jakiś Pan mądry z telewizji wytnie.
13:21 | 25.09.2013
Słaby program
dodał: Aszuu Odpowiedz
Słabe, bardzo bardzo słabe. Scenografia daje wiele do rzeczenia, aktorzy jakby wzięci ze szkolnego koła teatralnego. Dalekie od prawdziwej rozprawy sądowej. Jeżeli to miała być jakaś parodia lub zabawa w udawanie sądu to się udało. Od razu, gdy zaczyna sie ten program przełączam na inne kanały. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział "Czyja Wina", niczego nie stracił, a nawet zyskał parę minut życia, które można spożytkować na o wiele ciekawsze i bardziej wartościowe programy.
23:33 | 24.09.2013
MOZE KTOS
dodał: PAN ANDRZEJ Odpowiedz
MA KTOŚ KONTAKT DO TEJ PANNY KTÓRA CAŁY CZAS SIĘ ŚMIEJE, WYDAJE SIE BYC BARDZO POZYTYWNĄ OSOBĄ
10:36 | 24.09.2013
o matko
dodał: kultowa Odpowiedz
dotychczas widziałam odcinki z sędzią Moskalem i nawet mi się podobało, ale dzisiaj obejrzałam z tą babką - Makowską i... masakra((((:. Kto wziął to babsko do programu? ziew i zero wrażeń.
23:21 | 21.09.2013
HAHAHAH
dodał: HAHaha Odpowiedz
HAHAHHAAH. JAk widzę pochwalne komentarze do tej szmiry zastanawiam się jaka ciemnota żyje w polce i jaki jest poziom intelektualny polaków... Wyjeżdzam.
08:52 | 22.09.2013
Odp.: HAHAHAH
dodał: palikotek
... i nie wracaj. hahahah
14:03 | 23.09.2013
Odp.: HAHAHAH
dodał: jooooo
Większej idiotki jak ta co prowadzi ten porąbany program nie widziałem . Ściągnijcie te idiotyzmy z anteny , bo to nawet nie jest do sądu podobne . Gratulacje dla Polsatu że kręci takie idiotyzmy z takimi niby sędziami .
15:54 | 23.09.2013
Odp.: HAHAHAH
dodał: palikotek
hmmm... idiotki? przecież ten program prowadzi facet...
12:38 | 20.09.2013
Casting
dodał: Tako Media Odpowiedz
A może Ty też chcesz wystąpić w serialu "Czyja wina?"? Jeśli tak, wyślij swoje IMIĘ, NAZWISKO, NUMER KONTAKTOWY na adres: casting@takomedia.pl Zaprosimy Cię na BEZPŁATNY casting, który odbywa się we WROCŁAWIU! Zapraszamy także na naszą Facebookową stronę! https://www.facebook.com/pages/Casting-Tako-Media/312216832170100
12:54 | 18.09.2013
do kseni12
dodał: jeremi Odpowiedz
tu się Pani myli. w programie gra rolę sędziego, bo - jest to program - a nie prawdziwa sala sądowa. i robi to słabo, bo zapomina, że to program, a nie sala sądowa. wyraźnie fakt bycia sędzią jej w tym przeszkadza. przez to jest nudna jak flaki z olejem. pozdrawiam